1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pomocy czy to czerniak??
Magdalena 1987

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15652

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-23, 22:45   Temat: pomocy czy to czerniak??
Dziękuję bardzo za cenną poradę. Napiszę jaką diagnozę postawił dermatolog już po konsultacji. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: pomocy czy to czerniak??
Magdalena 1987

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15652

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-23, 22:00   Temat: pomocy czy to czerniak??
Cytat:
Pojawia sie i znika?


dokładnie tak , raz jest raz nie ma... :(
  Temat: pomocy czy to czerniak??
Magdalena 1987

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15652

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-23, 21:40   Temat: pomocy czy to czerniak??
Cytat:
Pozdrawiam i mam nadzieję, że kolejna wizyta na Forum onkologicznym nie będzie konieczna.


Mam nadzieję.
  Temat: pomocy czy to czerniak??
Magdalena 1987

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15652

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-23, 21:24   Temat: pomocy czy to czerniak??
Witam wszystkich,
u mojego narzeczonego na przedramieniu od kilku lat co jakiś czas pojawia się znamię, które po moim oczytaniu na forach idealnie pasuje do tej strasznej choroby jaką jest czerniak. znamię jest niewielkie około 4 milimetry. On twierdzi, że nie swędzi, nie piecze i prócz dyskomfortu wizualnego nic mu nie dolega. Nie mogę go przekonać do wizyty u onkologa a nawet dermatologa. Ja zaobserwowałam jeszcze, że gdy to zmiana się pojawia on skarży się na bóle głowy, osłabienie, zdarzają się też powiększone węzły chłonne. Dziwi mnie że to znamię znika, po czym nieoczekiwanie ponownie się pojawia na jakieś 2-3 tyg, po czym znowu zanika...i nie pozostaje nawet śladu. Wokół tego znamienia nie ma żadnych zmian barwnikowych. Wygląda jak na załączonych zdjęciach. Załączam zdjęcie normalne i w powiększeniu. Proszę o pomoc i odpowiedź czy moje obawy są uzasadnione bo aż drżę cała ze strachu.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group